Jaki stanik sportowy adidas warto wybrać?

Głównym zadaniem staników sportowych adidas jest oczywiście podtrzymywanie i ochrona biustu, dlatego też warto poświęcić nieco czasu, aby wybrać odpowiedni model. Każdy sport to ruch, a podczas ruchu biust może przemieszczać się swobodnie, co oczywiście nie jest komfortowe. Dobrze wybrany stanik sportowy adidas może ograniczyć ból i pomóc w uniknięciu nieprzyjemnych urazów.

Jaki rozmiar wybrać?

Kluczem do sukcesu jest oczywiście to, aby wybrać odpowiedni rozmiar stanika sportowego. W sklepach można spotkać staniki nie tylko dla starszych kobiet, ale również dla dziewczynek, które wbrew pozorom również potrzebują dodatkowej ochrony. Nowością na rynku są specjalne staniki dla kobiet w ciąży i karmiących. Modele te posiadają większe miseczki i zaprojektowane zostały w taki sposób, aby można było odsłonić szybko pierś na czas karmienia.

Jak prawidłowo zmierzyć stanik sportowy?

Stanik sportowy marki adidas należy dokładnie zmierzyć. Ważny jest nie tylko obwód pod biustem, ale również obwód w biuście. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że dokonanie pomiaru jest prostym zadaniem, ale jak się okazuje wiele kobiet niestety nosi źle dopasowane staniki przez co nie spełniają one w 100% swoich zadań. Jeżeli wybierzemy stanik sportowy o za małej miseczce albo za dużym obwodzie pod biustem, to może dojść do nadmiernego obciążenia kręgosłupa. Źle dopasowany stanik może także stopniowo pogarszać wygląd piersi.

Comments are closed.