Przedtreningówka

Co dają przedtreningówki? Kiedy je stosować?

Działanie przedtreningówki

Przedtreningówka zawiera różne symulanty, które dają pobudzenie podczas treningu i zmniejszają zmęczenie. Wspomagają także właściwą koncentrację i skupienie, co korzystnie wpływa na przeprowadzony trening. Dochodzi do wspierania układu nerwowego i lepszego czucia w mięśniach, co pozwala na dokładniejszy trening. 

Wydolność

Efektywne treningi zależą od tego, jaką mamy kondycję i jak bardzo się angażujemy. Aby wspomóc swój organizm w tym procesie, możemy skorzystać z odżywek zawierających odpowiednie składniki. Jednym z korzystniejszych jest bata alanina – poprawia kondycję i zmniejsza działanie kwasu mlekowego, dzięki czemu nie musimy się martwić o bolesne zakwasy. Dobra regeneracja to podstawa, aby móc zacząć kolejny trening. 

Kreatyna i kofeina

trening z przedtreningówką

Suplementy zawierające kreatynę dają korzyści jedynie podczas przyjmowania przed dłuższy czas. Odżywka z kofeiną natomiast daje odczucie od razu – stymuluje organizm do ćwiczeń, dają mu solidnego kopa i zastrzyk pozytywnej energii. Nie możemy przesadzać z nadmiernym stosowaniem odżywek, gdyż organizm może nie przyjąć ich pozytywnie, a wtedy dojdzie do skutków ubocznych np. bólów głowy, niepokoju, bólów mięśni, nudności, biegunek, wymiotów itp. 

Stosowanie przedtreningówek z rozsądkiem pozwoli dać to, co najkorzystniejsze wszystkim osobom aktywnym fizycznie. Dobierzmy je do własnych oczekiwań i zwracajmy uwagę na składniki, które zawierają. Suplementy znajdziemy głównie w sklepach internetowych takich jak ŚwiatSupli, ale także w aptekach.

Comments are closed.