Kilka pomysłów na stylizacje z butami Nike

Sportowe buty Nike to już klasyka sama w sobie. To praktycznie najbardziej znana marka sportowa świata, która w każdym sezonie dostarcza zarówno nowe wzory i modele obuwia, jak też stare i sprawdzone, które lubiane są przez klientów od lat. Wielkim hitem były buty Nike nawiązujące do modeli vintage, które nosiło się w latach 80-tych.

Stylizacje z butami Nike


Sportowe obuwie marki Nike wcale nie musi być tylko i wyłącznie elementem sportowych stylizacji. Warto znaleźć taki model butów, który będzie świetnie uzupełniał tak zwany stylizacje miejskie na co dzień. To właśnie wtedy nosi się sportowe buty Nike na przykład do codziennych sportowych marynarek, zwykłych podkoszulków czy koszuli zakładanych do jeansów. Do tego wystarczy dobrać ciekawe dodatki, takie jak pasek, torebka i okulary. Miejska luźna stylizacja gotowa. Każda kobieta będzie się w niej świetnie prezentować, bo tego typu strój wizualnie odejmuje lat. 

Buty Nike noszone do spódnicy


Kilka lat temu w modzie zapanowała prawdziwa rewolucja związana z noszeniem butów sportowych. Modne kobiety zaczęły zakładać je po prostu do sukienek i spódnic, nawet tych zwiewnych uszytych z tiulu. Oczywiście trzeba mieć naprawdę ogromne wyczucie mody, aby zrobić to dobrze, jednak inspiracji w sieci nie brakuje. Jednym słowem sportowe buty można świetnie zestawić też z bardzo kobiecymi elementami garderoby, tworząc świeży i nowoczesny look. Sportowe buty można zatem wykorzystać na wiele sposobów, wyjmując je z szafy znacznie częściej niż tylko wtedy, gdy idzie się pobiegać lub na rower.

Comments are closed.