Sportowe klasyki w szafie młodej kobiety

Odzież sportowa to odzież bardzo lubiana przez młode kobiety. Chętnie zakładają one tego typu rzeczy w swoim czasie wolnym, łącząc na przykład sportowe buty czy bluzy z ubraniami bardziej kobiecym. Właśnie tak wygląda współczesny street style, inaczej moda uliczna. Jest kolorowo i z pomysłem, a sportowa odzież świetnie sprawdza się w wygodnych stylizacjach na co dzień.

Damska odzież sportowa Adidas

Już od kilku sezonów marka Adidas daje przykład tego, że sportowa odzież może być wykorzystywana przez kobiety naprawdę na mnóstwo okazji. Bluza damska Adidas w ciekawe wzory to po prostu must have w szafie każdej współczesnej młodej kobiety, która od czasu do czasu lubi ubierać się w stylu sportowym lub sportowej elegancji. Taka kolorowa bluza damska Adidas jest perfekcyjna do zakładania wraz ze spódnicą plisowaną do połowy łydki, do której można założyć modne trampki tej samej marki, albo sandały na szpilce. Pomysłów na takie stylizacje jest mnóstwo, a inspiracje warto szukać między innymi na blogach modowych.

Bluza damska Adidas w wydaniu sportowym

Oczywiście taka bluza może być też zakładana typowo w stylu sportowym, na przykład do dresowych spodni od kompletu. W takim wydaniu można wybrać się na siłownię, na aktywny spacer do parku czy wycieczkę poza miasto. Wiele młodych kobiet posiadających już dzieci często kupuje takie same zestawy dresowe dla swoich córek. Można wtedy stworzyć modny zestaw dla mamy i córki, a obydwie kobiety wyglądają niczym dwie krople wody. Marka Adidas ma również takie ciekawe opcje.

Comments are closed.