Praktyczna bluza Adidas

Któż nie kojarzy charakterystycznych trzech pasków lub koniczynki umieszczanej tylko na oryginalnych produktach marki Adidas? Z pewnością wśród młodzieży oraz zawodników i kibiców sportowych nie znajdziemy takiej osoby.

Marka Adidas – początki firmy

Marka Adidas swoje powstanie datuje na lata dwudzieste ubiegłego wieku, kiedy to nowo powstała firma niemiecka zaczęła produkować obuwie dla sportowców, a z czasem także odzież i akcesoria sportowe.

Odzież sportowa z biegiem lat zaczęła przenikać do mody ulicznej, w której wygoda, krój sportowy oraz wysoka jakość materiału jest ze wszech miar pożądana. Obecnie, niegdysiejsza moda sportowa stała się modą casualową, idealnie współgrająca z dzisiejszym różnorodnym stylem.

Bluza Adidas

Jednymi z najczęściej używanych są bluzy o kroju sportowym, rozpinane na całej długości lub wkładane przez głowę. Bluzy te posiadają kaptury wiązane na troczki oraz pojemne kieszenie z przodu stroju lub umieszczone po jego bokach. Bluzy Adidas produkowane są w wielu kolorach i wzorach, mogą być gładkie lub mieć naniesioną grafikę. Cechą charakterystyczną tego typu bluz jest logo firmy, często bardzo duże, umieszczone z przodu produktu lub na plecach.
Materiał użyty do uszycia bluzy to przeważnie czysta bawełna lub bawełna z domieszką innego materiału – dzięki tej kombinacji materiał się nie deformuje, łatwo się pierze i suszy, a także nie gniecie.

Bluza Adidas ( https://desportivo.pl/pl/c/Bluzy/9 ) może mieć wiele zastosowań – z powodzeniem zastąpi sweter lub kurtkę podczas chłodnych dni, a także znakomicie dopasuje się do wielu stylizacji.

Comments are closed.