Warto zadbać o komfort!

Skarpety X-Socks to obowiązkowy element każdego miłośnika sportu. Sprawdzą się one na stoku narciarskim czy podczas pieszych wycieczek zimowych. Gwarantują prawidłowe oddychanie i termoregulację stopy. Pozostaje ona sucha i chroni naskórek przed obtarciami. Każda para skarpet jest wytworzona ze specjalistycznych cienkich włókien, które służą za idealną wentylację.

Przegrzane powietrze jest transportowane na zewnątrz, a nowe wpuszczane do środka. Materiał jest niezwykle trwały i jest produkowany z najwyższą starannością. Idealnie dopasowują się do stopy, dzięki wielu patentom technologicznym. 

Ważną cechą jest również SkinNodor, który niweluje brzydkie zapachy, zapewniając ochronę przed reakcjami alergicznymi. Co gwarantuje taką ochronę? Włókna, zawarte w skarpecie cechują się nieograniczonym składnikiem antybakteryjnym, który poprzez wzrost temperatury ciała jest transportowany na zewnątrz w postaci jonów. To właśnie one są odpowiedzialne za ograniczanie wzrostu mikroorganizmów. Dzięki temu nie ma możliwości, aby brzydki zapach się pojawił. Nawet podczas częstego użytkowania.

X-Socks to gwarancja dobrej jakości produktu, który tworzony jest na podstawie obszernych badań i doświadczeń z obszaru fizjologii człowieka. Wysoka jakość materiału, niestandardowe rozwiązania, wiele patentów składa się na komfort użytkowania. X-Socks zostały wielokrotnie uznawane za najlepszą markę skarpet na rynku. Ma to odzwierciedlenie w wielu nagrodach i certyfikatach. To bez wątpienia, obowiązkowy element w każdej szafie sportowca. 

Comments are closed.