Kurs Coastal Skipper/Yachtmaster Offshore Shorebased

Kurs teoretyczny RYA Coastal Skipper / Yachtmaster to zaawansowany kurs, który opiera się na wiedzy zdobytej podczas kursu Day Skipper na lądzie.

Jest skierowany do żeglarzy i motorowodniaków, którzy szukają bardziej skomplikowanych rejsów, na przykład na morzu lub w nocy. Ten kurs jest obowiązkowy dla tych, którzy chcą pracować nad przystąpieniem do egzaminów praktycznych RYA Coastal Skipper lub Yachtmaster Offshore.

Intensywny kurs obejmujący zaawansowane techniki nawigacyjne

Jest to intensywny kurs obejmujący zaawansowane techniki nawigacyjne, w tym: ustalanie pozycji, kształtowanie i kreślenie kursu, wiedzę o pływach, w tym obliczenia portów drugorzędnych, nawigację w warunkach ograniczonej widzialności, publikacje Admiralicji i elektroniczny sprzęt do określania pozycji.

Nauczanie meteorologii

Nauczanie meteorologii obejmuje sporządzanie i interpretację prognoz, wykreślanie systemów pogodowych i prognozowanie pogody. Uczniowie uczą się, jak korzystać z tych informacji podczas planowania i wykonywania planów przejazdów. Międzynarodowe przepisy o zapobieganiu zderzeniom na morzu są szczegółowo omówione, a także dowiesz się więcej o stabilności jachtu i bezpieczeństwie na morzu. Zdecydowanie zaleca się, aby studenci dobrze rozumieli przedmioty teoretyczne zgodnie ze standardem Day Skipper. Osoby chętne zapraszam na kurs w centrum: https://fairwinds.pl/kurs-coastal-skipper-yachtmaster-offshore-shorebased.

Comments are closed.