Bagażnik rowerowy Thule – Twój rower gdzie tylko chcesz!

Bagażniki rowerowe to wygodny sposób na transport tych jednośladów. Przewożenie ich bowiem w tradycyjnym bagażniku czy na tylnym siedzeniu mija się z celem – najczęściej wymagany jest demontaż kół lub nawet całkowite rozłożenie maszyny. Ile rowerów możesz zabrać w jednym bagażniku? Jaki bagażnik wybrać?

Sposób na wycieczkę – bagażniki rowerowe.

Kraków należy do jednych z najbardziej zatłoczonych miast w Polsce. Często chcąc się z niego wyrwać, rezygnujemy z zabrania roweru ze względu na jego rozmiar i wagę. Okazuje się, że niepotrzebnie. Użyteczny w tym bowiem będzie bagażnik rowerowy.

Mocuje się go na dachu samochodu bądź przy tylnym zderzaku – na haku bądź na tylnej klapie bagażnika. Warto zaznaczyć, że połączenie to jest stabilne, o ile przy montażu trzymano się wytycznych producenta. Wybór należy co do rodzaju należy do Ciebie. W zależności od modelu, mieszczą od jednego do aż czterech jednośladów!

Bagażnik rowerowy – który model wybrać

Wybierając bagażnik rowery możemy wybierać spośród trzech głównych kategorii. Różnią się one wspomnianymi wyżej sposobami mocowania. Jeśli masz rellingi dachowe, najłatwiej będzie wybrać właśnie taki montowany na górze samochodu. Bagażniki montowane z tyłu z kolei ułatwiają dostęp do rowerów.

Bez względu na jaką wersję się zdecydujesz godną polecenia marką jest Thule. Bagażniki tej firmy przeszły bowiem rygorystyczne testy bezpieczeństwa i są wykonane z najlepszych materiałów. Ponadto posiadają one długą gwarancję. Nie ma więc obaw, że się zniszczą, lub co gorsza zaszkodzą Twojemu jednośladowi.

Bagażniki rowerowe Thule dostępne na stronie sklepu KrakowSport.pl.

Comments are closed.