Firma Rab – czym się wyróżnia i co oferuje?

Rab jest marką brytyjską, rozpoznawalną nie tylko na terenie Europy, ale również i w obrębie całego świata. Specjalizuje się w produkowaniu outdoorowego wyposażenia. Do jej powstania doszło w roku 1981, kiedy to wspinacz szkocki Carrington na małych strychu własnego domu w Sheffield utworzył pierwszy ze śpiworów sygnowanych własnym imieniem. Za sprawą dużego doświadczenia podczas wędrowania po terenach górzystych, bardzo dobrze wiedział, co jest potrzebne wspinaczom i postanowił, iż zaoferuje im to, co będzie ułatwieniem w codziennym przebywaniu w trudniejszych warunkach, nie tylko tych terenowych, ale również i pogodowych. 

Oferta 

Oferta od przedsiębiorstwa RAB, jest dosyć zróżnicowana. Dzięki czemu z jej produktów korzystać mogą nie tylko wspinacze będący profesjonalistami, ale i osoby uwielbiające spanie pod namiotem czy też przesiadywanie niedaleko ogniska. Najwyższa jakość, ale też ciekawie prezentujący się design, to charakterystyczne cechy wyrobów przedsiębiorstwa RAB. Ta firma to również gwarancja dokładności, solidności i trwałości. W asortymencie znajdziemy nie tylko śpiwory, od których rozpoczęła się całość historii firmy, ale również i kurtki, w tym też wodoodporne, typu softshell albo ocieplane modele, nakrycia głowy, rękawiczki, koszulki, bluzy, szorty, spodnie, polary, rękawiczki. 

Jakość 

Jeżeli zależy nam na najwyższej jakości wyposażenia, powinniśmy sięgać po wyroby z firmy RAB. Dzięki długoletniemu doświadczeniu przedsiębiorstwo to oferuje różne rozwiązania, które sprawdzają się nawet w czasie wysokogórskich wypraw. Ubrania od firmy RAB zapewnia nie tylko wygodę, ale również chroni ciało przed ewentualnym wyziębieniem. Sprawdza się w warunkach ekstremalnych, gwarantuje swobodne poruszanie się i zapewnia zdobywanie każdego ze szczytów bez obaw o stan zdrowia. 

Comments are closed.