Popularne suplementy marki promaker – co obejmują?

Suplementy marki Promaker to markowe produkty, które mają na celu wspomaganie organizmu po trudnych sesjach ćwiczeń. Są one przydatne w celu zapewniania wszystkich składników i przyspieszenia syntezy białek oraz procesu regeneracji.

Najpopularniejsze suplementy marki Promaker: witaminy i minerały

suplementy marki promaker

Witaminy to niezbędne składniki odżywcze, których organizm nie wytwarza samodzielnie. Większość jest produkowana przez mikroorganizmy żyjące w przewodzie jelitowym człowieka, zwane bakteriami. Witamina K, nie jest w ogóle wytwarzana. Ponieważ organizm nie jest w stanie wytworzyć tych witamin, musi je pozyskać poprzez dietę, które mogą również dostarczyć suplementy marki Promaker. Główne rodzaje witamin to te rozpuszczalne w tłuszczach i rozpuszczalne w wodzie, i należą one do jednej z dwóch kategorii: witaminy A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12 (kobalamina), C, D, E i K.
Wartości zalecanego spożywanych witamin i minerałów odzwierciedlają ilość substancji, którą dana osoba powinna spożywać każdego dnia w celu osiągnięcia optymalnego stanu zdrowia. Suplementy marki Promaker z reguły zawierają nieco wyższe dawki w celu uzupełnienia możliwych niedoborów.

Przydatny suplement marki Promaker dla sportowców: kreatyna

Kreatyna to aminokwas, który występuje w mięsie, rybach i produktach mlecznych. Przyjmowana jako suplement marki Promaker, zwiększa wydajność, szczególnie podczas ćwiczeń o wysokiej intensywności. Kreatyna jest metabolizowana głównie przez wątrobę i nerki, a jej poziom we krwi osiąga szczyt w ciągu 24 godzin od spożycia, a następnie spada, zwykle o 70% po 72 godzinach. Monohydrat kreatyny występuje naturalnie w czerwonym mięsie, ale można go również uzyskać z owoców i warzyw, takich jak brokuły, szpinak, kapusta i pomidory. Pozytywne efekty stosowania kreatyny obejmują zwiększenie siły i wytrzymałości. W firmie Promaker dostępne są bezpieczne i skuteczne suplementy zawierające kreatynę.

Suplement marki Promaker wspomagający syntezę białek: aminokwasy

Aminokwasy rozgałęzione, czyli BCAA, to niezbędne aminokwasy, które odgrywają kluczową rolę w budowaniu mięśni. BCAA służą jako budulec białka. Organizm sam nie wytwarza BCAA, dlatego tak ważne jest, aby spożywać je z pożywieniem. Niezbędne aminokwasy są konieczne dla dobrego zdrowia, ale organizm nie potrafi ich sam wytwarzać. Dlatego ważne jest, aby spożywać je z pożywieniem. Aminokwasy, budulec białka, są podzielone na trzy kategorie: aminokwasy niezbędne, aminokwasy zbędne i aminokwasy warunkowo niezbędne. Wszystkie z nich można znaleźć w ofercie firmy Promaker.

Comments are closed.