Scooter Skating – odmiana jazdy na rolkach Rollerblade

Scooter skating jest odmianą jazdy na rolkach, która jest najczęściej uprawiana w pomieszczeniach zamkniętych. Wrotki Scooter są przeznaczone do noszenia z jednostronnymi łyżwami. Są one często używane w zajęciach fitness, które mają na celu włączenie jazdy na rolkach do rutyny treningowej danej osoby.

Istnieje kilka różnych rodzajów hulajnóg rolkowych, które można kupić. Otwarte rolki https://dobrenarty.pl/rollerblade są przeznaczone dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą na rolkach. Są one łatwe w użyciu i stanowią łagodne wprowadzenie do tego sportu.

Hulajnogi z zamkniętą stroną są przeznaczone dla bardziej doświadczonych rolkarzy. Te łyżworolki są cięższe i bardziej stabilne niż łyżworolki otwarte, dzięki czemu nadają się do jazdy na łyżworolkach w warunkach siłowni.

Jazda na kilku rolkach jednocześnie

Quad skating polega na jeździe na parze łyżew z czterema kółkami. Quadowe łyżwy są przeznaczone do noszenia z dwustronnymi ostrzami, które można porównać do łyżew. Jeśli chcesz spróbować jazdy na quadach, powinieneś zacząć od pary standardowych wrotek, a następnie przejść na quady po opanowaniu podstaw.

Quad skates są nieco inne niż in-line skating. Jedną z głównych różnic jest to, że quad skates są używane w pomieszczeniach, podczas gdy in-line skates są używane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Kolejną różnicą jest rodzaj kółek, które są używane w quadach. Podczas gdy in-line skates używać kół, które są bardzo podobne do inline skates, quad skates używać kół, które są znacznie większe w średnicy.

Comments are closed.